TO SIE DZIEJE TYLKO W LAS VEGAS – ŻYCIE W AMERYCE VLOG #74WSPIERAJ KANAŁ NA:
PATRONITE
https://patronite.pl/TomaszSlowinskiUSA
PAYPAL
https://www.paypal.me/Tomaszinskislow

INSTAGRAM
https://www.instagram.com/tomasz_inskislow/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/tomaszbslowinski/
E-MAIL
maszto.slowinski@gmail.com

*ODCINEK O kierowcy ubera w USA

*ODCINEK O zielonej karcie w usa

*ODCINEK O moich początkach w usa

SPRZĘT KTÓRYM NAGRYWAM VLOGI
DRON
https://click.dji.com/AEr8HApxeaScQJEGPzH72A?pm=link
TELEFON
https://www.oneplus.com/invite#HZFMO9HYPDLWT4O
KAMERA
GoPro Hero 8

MUSIC:
https://www.epidemicsound.com/referral/vesd5k/5k/

HOTEL ROOM UPGRADE ZA 20$

Home

Las Vegas ( hiszpański dla „The Meadows”), oficjalnie Miasto Las Vegas i często nazywany po prostu Vegas , to miasto 28-sza-najbardziej zaludnionych w Stanach Zjednoczonych , najbardziej zaludnionym miastem w stanie w Nevadzie , a siedziba powiatu z Clark County . Miasto jest zakotwiczeniem obszaru metropolitalnego Las Vegas Valley i jest największym miastem na pustyni Mojave . Las Vegas to znany na całym świecie duży kurort , znany przede wszystkim z hazardu, zakupy, wyśmienita kuchnia, rozrywka i życie nocne . Las Vegas Valley jako całość służy jako wiodące centrum finansowe, handlowe i kulturalne Nevady.

Miasto reklamuje się jako Światowa Stolica Rozrywki i słynie z wielkich kasyn-hoteli i związanych z nimi atrakcji. Jest to jedna z trzech najlepszych destynacji w Stanach Zjednoczonych pod względem kongresów biznesowych i światowy lider w branży hotelarskiej , posiadający więcej hoteli AAA Five Diamond niż jakiekolwiek inne miasto na świecie. Dziś Las Vegas jest co roku jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych na świecie. Tolerancja miasta na liczne formy rozrywki dla dorosłych przyniosła mu tytuł „ Miasta grzechu ”, i sprawiło, że Las Vegas stało się popularnym miejscem dla literatury, filmów, programów telewizyjnych i teledysków.

Las Vegas zostało założone w 1905 r. I oficjalnie zarejestrowane w 1911 r. Pod koniec XX wieku było to najbardziej zaludnione miasto amerykańskie założone w tym stuleciu (podobne wyróżnienie zdobyło Chicago w XIX wieku). Wzrost liczby ludności przyspieszył od lat 60. XX wieku, a między 1990 a 2000 rokiem liczba ludności prawie się podwoiła, zwiększając się o 85,2%. Szybki wzrost trwał do XXI wieku, a według szacunków US Census Bureau w 2019 roku miasto liczyło 651319 mieszkańców , a populacja metropolitalna wynosiła 2227 053.

Podobnie jak w przypadku większości głównych obszarów metropolitalnych, nazwa głównego miasta (w tym przypadku „Las Vegas”) jest często używana do opisu obszarów znajdujących się poza oficjalnymi granicami miasta. W przypadku Las Vegas dotyczy to w szczególności obszarów na i w pobliżu Las Vegas Strip , który faktycznie znajduje się w niezarejestrowanych społecznościach Paradise i Winchester

source

49 comments

 1. Tam od 14:24 jak wspominasz i pokazujesz że to kasyno robi na tobie wrażenie i że podobne do peppermill, to jest zrobione na wzór Wenecji we Włoszech: plac św. Marka, ten most itd. wydaje mi się że większość wie ale mogę się mylić także taka o ciekawostka 😉

 2. no pierwszy raz nie nadajemy na tej samej fali I love Reno bylam tam setki razy tak jak w south tahoe w casinach Uwielbiam grac ale dla mnie to jest gra jak w chinczyka i przy tym pic pina colada super zabawa w nocy a na drugi dzien deska dla synka a my starzy na nartach na Heavenly a w lecie Tahoe Keys Tez super wakacje jak sie ma dzieci I tez uciekalismy bocznymi szlakami od turystow My tez nimi bylismy z Bay Area San Francisco Ale wiedzielismy gdzie uciec i bedzie dalej pieknie Super film Man Dla ludzi jest wszystko super Tylko musza wiedziec kiedy zaczac i kiedy skonczyc Wtedy swiat byl by extra

 3. Vegas – dla niektórych miejsce kultowe, dla innych miejsce pełne kiczu. Ja jestem gdzieś po środku, choć oczywiście ostateczne zdanie wypracuje sobie patrząc na to wszystko na żywo, ale nie ciągnie mnie tam.

 4. Woooow! Robi wrażenie szczególnie architektura👌Ale chodzenie po tych kasynach wg. mnie nużące, ale może dlatego że hazard mnie nie pociąga.Jakwygląda sprawa z piciem alkoholu na ulicy. Można na legalu ?

 5. Tomek, wiesz może co takiego stało się w Las Vegas po 2015 roku, że ceny hoteli wystrzeliły o dobre 300%? Kiedy byłem w Vegas w 2014 i 2015 spałem w większości najpopularniejszych hoteli za śmieszne pieniądze typu 60 $ + lokalna opłata. Później jak przyjechaliśmy w 2016 roku czy 2019 ceny oszalały. Za excalibura, który kiedyś kosztował 35 $ musiałem płacić 110 dolarów. O co kaman?

 6. Byłem w Vegas 2 razy na największym festiwalu punk rockowym w Stanach. Punk Rock Bowling sie nazywa, koncerty były też na hotelowych basenach. Punki przy stołach w black jacka, irokezy, ćwieki. Klimat nie do zapomnienia.

 7. Poza Ana White from Alasca zafascynowaly nas domy i całe mieszkalnictwo nietypowe -na kołach 2, 4 , 6 sztuk i firmy z tym zwiążane,a to dzięki Nowozelandczykom małżęństwu Bryce RasaLangston Living Big in A Tiny House*..Co o tym sądzisz? W 2020 nie ma w Polsce parkingów ani *lekkich domów do przewozu*(nastepny temat ?),a *lockdawn**shelter in palce = pokazały dramat mieszkalnictwa blokowiskowego w miejsce budowy domów i osiedli dla ludzi..W Polsce nadal mamy socjalizm budowlany glownie i zabudowuje siękażdy zielony placyk w każdym mieście..co daje koszmar ogrzanego betonu..Część!

 8. Polska dziś (od wczoraj) w strefie ponad 33 stopni ciepła, sobota 08 sierpnia 2020. Pozdrawiam..
  A kiedy pokażesz nam siebie na Alasce? Oglądamy przyjemne filmy 8ANA WHITE FROM ALACSKA* i iej/ich/pojazdy do mieszkania czyli amerykańskie domy na kołach ,a nawet czym różnią się..gaśnice i gdzie są..
  Powodzenia w zwiedzaniu. Czy zamierzasz zostać w USA na całe życie czy wrócisz do Polski ?

Leave a comment

Your email address will not be published.